OLEJ LNIANY
  OLEJ SOJOWY
  SUROWE
  RAFINOWANE
  ZAGĘSZCZONY
  OLEJ RZEPAKOWY
  OLEJ PALMOWY
  OLEJ KOKOSOWY
  OLEJ TUNGOWY
  OLEJ SŁONECZNIKOWY
  OLEJ RYCYNOWYolej sojowy oferowany przez naszą firmę- powstaje poprzez tłoczenie ziaren soji zwyczajnej (Glycine max) otrzymywany olej sojowy ma ciemno brązowe zabarwienie ,i specyficzny „orzechowy” zapach.Jest on jednym z najbardziej popularnych tłuszczy używanych w gotowaniu. Olej sojowy zaliczany jest do tłuszczy półschnących i z tego względu stosowany jest także szeroko w przemyśle farbiarskim oraz chemicznym.

Produkcja oleju sojowego odbywa się poprzez wyciskanie ziaren ogrzanych do temperatury około 80 st.C. (olej wyciskany na ciepło), a następnie ekstrakcji z tak uzyskanego miąższu oleju przy pomocy rozpuszczalników z grupy heksanów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo olej sojowy surowy który dzięki swoim bogatym właściwością odżywczym,(wysoka energia) jest szeroko stosowany w przemyśle paszowym do natłuszczania pasz.

Drugim produktem który dostarczamy naszym klientom jest olej sojowy rafinowany. Powstaje on poprzez wyczyszczenie (rafinacja, bielenie deodoryzacja) oleju sojowego surowego. Dzięki swojej czystości znajduje on zastosowania w branży spożywczej, oraz chemicznej.

Posiadamy oleje zarówno wytłoczone z ziaren genetycznie modyfikowanych oraz wolne od GMO.Aby obejrzeć interesuj±ce Państwa charakterystyki produktów proszę:

1. klikn±ć po lewej stronie na gatunek oleju (np. olej lniany)

2. następnie wybrać rodzaj oleju (np. surowy)

3. wybrać typ oleju (np. TYPJ1SOL)

W razie jakichkolwiek pytań zwi±zanych z oferowanymi przez nas olejami chętnie służymy dodatkow± pomoc±